Aplikacja KOLEO na iOS

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że aplikacja KOLEO na system iOS jest już dostępna w App Store! Zapraszamy wszystkich użytkowników iPhone’ów do pobierania 🙂

Dzięki KOLEO kupisz swój bilet szybko, wygodnie i bezpiecznie – bez żadnych dodatkowych prowizji czy opłat transakcyjnych. Bilet kupiony w aplikacji będzie widoczny na Twoim koncie również po zalogowaniu na koleo.pl.

Projektując KOLEO dla platformy iOS zależało nam, aby zbudować produkt posiadający wszystkie cechy natywnej aplikacji – ergonomię, czytelność i intuicyjność przy zachowaniu funkcjonalności samej aplikacji. Dzięki wykorzystaniu wielu natywnych funkcji jest bardzo szybka zarówno na najnowszym iPhonie X, jak i na starszym iPhonie 4s.

Dołożyliśmy wielu starań, aby aplikacja KOLEO na system iOS była najlepszym produktem w swojej kategorii, dostępnym również dla naszych obcojęzycznych użytkowników.

Nasza aplikacja wymaga systemu iOS 9 lub nowszego i jest kompatybilna z urządzeniami od iPhone 4s do najnowszego iPhone X. Jeżeli napotkasz jakiś problem lub masz jakieś pytanie, napisz do nas na ios@koleo.pl.

Zawsze odpowiadamy i bardzo poważnie traktujemy każde zgłoszenie – chcemy, żeby KOLEO było najlepszą aplikacją dla podróżujących koleją.

KOLEO iOS